Lacatusi mecanici si electricieni

July 31, 2018

Candidatul ideal

  • Studii medii
  • Capabil sa citeasca si sa interpreteze diagrame mecanice, electrice şi pneumatice
  • Experiență practică în activitatea de montaj subansamble
  • Disponibilitate de a calatori (în Europa si la nivel mondial de asemenea) - cerinta obligatorie
  • Limba engleza nivel conversational - reprezinta un avantaj
  • Descrierea postului

  • Realizarea de instalații mecanice, electrice şi pneumatice pentru dispozitive utilizate în industria auto
  • Citirea si interpretarea diagramelor mecanice, electrice si pneumatice
  • Beneficii

  • Salariu motivant
  • Bonuri de masa
  • Diurna in functie de tara
  • Asigurare medicala privata atat in Romania cat si in strainatate
  • Pensie privata la implinirea a 5 ani in cadrul firmei
  • Transport asigurat atat in Romania cat si in strainatate
  • Cazare asigurata pe toata perioada detasarii
  • Al 13-lea salariu
  • Prime pentru munca in strainatate

Start date: Immediately

OK