Operator la masini cu comanda numerica

July 31, 2018

Short Facts

  • Sibiu
    Sibiu, Romania
  • KUKA
    KUKA
  • Software realization
    Software realization
  • Permanent Position
    Permanent Position

Candidatul ideal

  • Studii medii
  • Capabil sa citeasca si sa interpreteze desen tehnic
  • Cunostinte operare in sistem Heidenhain, Siemens, Fanuc etc.
  • Disponibilitate de a lucra in 2 schimburi

Descrierea postului

  • Operarea masinilor unelte CNC pentru unicate
  • Reglarea masinilor unelte CNC
  • Efectuarea de programe pentru repere care trebuie executate conform desenului tehnic
  • Verificarea pieselor finite
  • Asigurarea calitatii pieselor produse

Beneficii

  • Salariu motivant
  • Bonuri de masa
  • Asigurare medicala privata
  • Pensie privata la implinirea a 5 ani in cadrul firmei
  • Transport asigurat
  • Al 13-lea salariu

Start date: Immediately