Bér- és TB ügyintéző (Taksony)

Részletek

  • Taksony
    Taksony, Magyarország
    KUKA
  • Személyzet
    Személyzet
  • Állandó alkalmazás
    Állandó alkalmazás

Feladatok

  • bérek és egyéb juttatások számfejtése, járandóságok kiszámítása, előlegek és egyéb terhelések (SZJA, nyugdíjjárulék, gyerektartás, letiltás stb.) levonása, a társadalombiztosítási ellátások iránti igény elbírálása, kiszámítása és folyósítása,

  • béren kívüli juttatások nyilvántartása, elszámolása. A NEXON munkaidő-nyilvántartó és bérszámfejtő programban történő adatrögzítés, ellenőrzés, nyilvántartás,

  • dolgozói időadatok karbantartása, egyeztetés a gyártásvezetőkkel és műszakvezetőkkel, munkaügyi kérdésekben tanácsadás,

  • riportok és a kötelező adatszolgáltatások készítése és azok elküldése az illetékes hatóságok és a Kontrolling osztály felé,

  • teljeskörű munkaügyi adminisztráció, munkaszerződések, megszüntetők, munkáltatói igazolások elkészítése, hóközi előlegek nyilvántartása és kimutatásának vezetése, a számfejtéshez való előkészítése,

  • dolgozói adatok nyilvántartása SAP rendszerben.

Elvárások

  • középfokú végzettség, Társadalombiztosítási és bérügyi szakelőadói végzettség,

  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat, preferáltan multinacionális környezetben,

  • SAP és Nexon rendszerek ismerete,

  • kommunikációképes angol nyelvtudás,

  • felhasználói szintű MS Office ismeret, kiemelten Word és Excel,

  • terhelhetőség, megbízhatóság, határozottság,

  • pontos, precíz, önálló munkavégzési képesség.

Amit kínálunk

• versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások • szakmai kihívások nemzetközi környezetben • továbbképzések, tréningek

Belépés időpontja: Azonnal