EHS gyakornok (Füzesgyarmat)

Részletek

  • Füzesgyarmat
    Füzesgyarmat, Magyarország
    KUKA
  • Kaizen
    Kaizen
  • Gyakornok hallgató
    Gyakornok hallgató

Feladatok

  • hatósági jelentések előkészítésében segédkezés,

  • hulladékokkal, veszélyes anyagokkal kapcsolatos tevékenységek felügyelete, támogatása,

  • hulladékgazdálkodással, vegyi anyagokkal kapcsolatos nyilvántartások vezetése,

  • részvétel a telephelyi környezetvédelmi és munkavédelmi bejárásokon, közreműködés az intézkedések végrehajtásában,

  • auditokon való részvétel,

  • megelőző, helyesbítő, javító intézkedések koordinálása,

  • gyártási folyamatok környezetvédelmi és munkavédelmi támogatása,

  • részvétel a kockázatelemzések előkészítésében, lebonyolításában,

  • baleseti kivizsgálásokban való aktív részvétel,

  • közepes fizikai munka (konténerek, tárolók, hordók mozgatása kézi raklapemelővel).

Elvárások

  • elsősorban környezetmérnöki tanulmányokat folytató hallgatók jelentkezését várjuk (MSc-sek és BSc-sek jelentkezését is várjuk),

  • tudj önállóan és csapatban is dolgozni,

  • beszélj német vagy angol nyelven minimum társalgási szinten,

  • rendelkezz számítástechnikai ismeretekkel (MS Office),

  • heti legalább 24 órás munkavégzés és minimum 6 hónap munka vállalása.

Amit kínálunk

• a szakmai gyakorlatnak megfelelő juttatás • stabil, hosszú távú gyakorlati hely • diplomamunka elkészítésének lehetősége • diploma megszerzése után állásajánlati lehetőség • nagyvállalati környezetben megismerkedhetsz a környezetvédelem és a munkavédelem szakmai munkájával • jártasságot szerezhetsz auditori felülvizsgálatokban, intézkedési tervekben • füzesgyarmati munkavégzés esetén szállás biztosítása

Belépés időpontja: Azonnal

EHS gyakornok