Energetikus (Taksony)

Részletek

  • Taksony
    Taksony, Magyarország
    KUKA
  • Személyzet
    Személyzet
  • Állandó alkalmazás
    Állandó alkalmazás

Feladatok

  • a vállalat működéséhez szükséges energiahordozókkal kapcsolatos gazdálkodási feladatok ellátása, illetve az ehhez kapcsolódó munkatevékenységek irányítása,

  • energia-megtakarítással kapcsolatos projektek kidolgozása, javaslattétel a megvalósításra, a jóváhagyott projektek menedzselése,

  • energia-megtakarításra való ösztönzés módszereinek kialakítása, megtakarítást ösztönző programok kidolgozása, a programok menedzselése, értékelése,

  • pénzügyi tervezéshez a várható energiaigény felmérése,

  • energia audittal kapcsolatos tevékenységek elvégzése, auditok szakmai lefolytatása,

  • közép és hosszú távú energetikai koncepció kidolgozása a vállalat stratégiai céljainak figyelembevételével,

  • energiahordozók költségkontrollingja, felügyelete, felhasználás tervezése, büdzsétervezés,

  • megújuló energiák felhasználására hosszú távú koncepciók kidolgozása, pályázati lehetőségek, kiírások figyelemmel kísérése,

  • a vállalat energiafelhasználásának optimalizálása, fajlagos energiamutatók nyomon követése.

Elvárások

  • felsőfokú energetikai szakirányú végzettség,

  • minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat,

  • középfokú angol vagy német nyelvtudás,

  • MS Office felhasználói szintű ismerete,

  • önálló munkavégzés, kooperációs készség,

  • belföldi utazási hajlandóság.

Amit kínálunk

• versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások • szakmai kihívások nemzetközi környezetben • továbbképzések, tréningek

Belépés időpontja: Azonnal

Energetikus