Értékesítési munkatárs

Részletek

  • Taksony
    Taksony, Magyarország
    KUKA
  • Értékesítés
    Értékesítés
  • Állandó alkalmazás
    Állandó alkalmazás

Feladatok

  • a részlegen felmerülő folyamatok kezelése vállalatirányítási rendszerben (SAP, CRM, Sales Force),
  • az értékesítés részlegén dolgozó kollégák támogatása (Magyarország, Románia, Bulgária), az inside sales kollégák által végzett folyamatokban történő részvétel,
  • robotok értékesítésével kapcsolatos adminisztratív feladatok,
  • az értékesített termékek szerviztevékenységéhez kapcsolódó adminisztratív tevékenységek ellátása,
  • heti riportok készítésében való részvétel, folyamatos kapcsolattartás az értékesítési vezetővel,
  • folyamatos kapcsolattartás belföldi és külföldi partnerekkel,
  • számlázási feladatok ellátása, hitelminősítési, illetve lejárt számlákkal kapcsolatos riportok aktualizálása és elkészítése.

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség,
  • 1-2 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  •  műszaki irányú érdeklődés,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • kiváló MS Office ismeretek,
  • vevőorientált gondolkodásmód,
  • jó tervező- és szervezőkészség,
  • önállóság.

Előny

  • német nyelvismeret,
  • műszaki végzettség,
  • SAP ismerete,
  • CRM rendszer ismerete.

Amit kínálunk

• szakmai kihívások nemzetközi környezetben, • versenyképes jövedelem, • béren kívüli juttatások, • továbbképzések, tréningek • rugalmas munkaidő, home office lehetőség • színvonalas munkahelyi étkező

Belépés időpontja: Azonnal