Felújítás gyártásvezető (Taksony)

Részletek

  • Taksony
    Taksony, Magyarország
    KUKA
  • Gyártás
    Gyártás
  • Állandó alkalmazás
    Állandó alkalmazás

Feladatok

  • a használt robot-, csukló- és az elektronikai felújítás területére előírt feladatok ellátásának és a technológiai előírások betartásának ellenőrzése és irányítása,
  • a munkafolyamatok előfeltételeinek megteremtése,
  • a dolgozók 3 műszakvezető segítségével történő vezetése, tevékenységeik összehangolása, a munka minőségének folyamatos ellenőrzése,
  • kapacitástervezés a munkaerő alkalmazásával összefüggésben,
  • személyügyi intézkedések végrehajtása (munkaerőfelvétel, áthelyezés, elbocsátás, figyelmeztetés),
  • a termelési területéhez tartozó BDE (valós időkönyvelési rendszer) adatainak, kimutatásainak elemzése, a feltárt fejlesztési lehetőségek és rendellenességek feldolgozása,
  • visszajelzés a beosztott munkatársaknak, javító intézkedések végrehajtásának felügyelete,
  • a vállalati folyamatok betartása és betartatása,
  • a határidő és költségtervek összeállítása,
  • részvétel az éves büdzsétervezésben,
  • biztonsági előírások betartása, illetve betartatása.

Elvárások

  • felsőfokú oktatás keretében szerzett mérnöki (műszaki) végzettség,
  • legalább középszintű angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt,
  • néhány éves vezetői tapasztalat,
  • rendszer- és folyamatorientált gondolkodásmód,
  • terhelhetőség, precizitás, proaktivitás,
  • határozott fellépés,
  • rugalmasság, változáskezelés.
  • Előny: német nyelvtudás.

Amit kínálunk

• szakmai kihívások nemzetközi környezetben • versenyképes jövedelem (cafetéria, 13.havi bér, prémiumrendszer) • továbbképzések, tréningek

Belépés időpontja: Azonnal

Felújítás gyártásvezető