Festőüzem gyártásvezető

Részletek

  • Füzesgyarmat
    Füzesgyarmat, Magyarország
    KUKA
  • Gyártás
    Gyártás
  • Állandó alkalmazás
    Állandó alkalmazás

Feladatok

  • a festőüzem teljeskörű karbantartásának ütemezése, koordinálása, kapcsolattartás a partnerekkel,

  • a részlegre előírt gyártási, termelési feladatok ellátásának és a technológiai előírások betartásának ellenőrzése és irányítása,

  • a határidő és költségtervek összeállítása. Részvétel az éves büdzsétervezésben,

  • a dolgozók irányítása, a munka minőségének folyamatos ellenőrzése. Kapacitástervezés a munkaerő alkalmazásával összefüggésben. Személyügyi intézkedések végrehajtása,

  • kisebb projektek vezetése, céges projektekben szakmai támogatóként való részvétel,

  • folyamat- és gyártásfejlesztésekben, nagyobb beruházásokban való aktív részvétel. Gyártástámogató folyamatok működtetése, ellenőrzése,

  • termeléshez kapcsolódó mutatószámok elemzése, riportálása közvetlen felettes felé.

Elvárások

  • felsőfokú oktatás keretében szerzett szakirányú végzettség vagy ezzel egyenértékű szakmai tapasztalat,

  • 3-5 éves hasonló területen, gyártó környezetben szerzett szakmai és vezetői tapasztalat,

  • következetes, strukturált gondolkodásmód,

  • jó kommunikációs képesség,

  • megoldásorientált személyiség,

  • tulajdonosi és fejlesztői szemlélet.

Előny

  • kommunikációs szintű angol nyelvismeret,

  • SAP vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete,

  • porszóró technológiában szerzett jártasság.

Amit kínálunk

• szakmai kihívások nemzetközi környezetben, • cafeteria, 13. havi bér, prémiumrendszer, • céges mobiltelefon, céges laptop, • továbbképzések, tréningek.

Belépés időpontja: Azonnal