Gazdasági informatikus gyakornok (Kriptovaluták)

2018. január 24.

Tevékenységi kör, felelősségek

  • java alapú Ethereum kliens integrálása (esetleg más technológiával való vizsgálata),
  • Ethereum, illetve más kriptovaluták vizsgálata gazdasági, adózási, egyéb vállalati szempontok alapján,
  • smart Contract készítésének elsajátítása és alkalmazása Solidity nyelven,
  • basic API készítés egy független szoftver komponensben,
  • kliens-szerver architektúra kialakítása több robot kezelésére és ennek skálázása.

Elvárások

  • folyamatban lévő nappali tagozatos IT/Gazdasági informatikus/egyéb releváns felsőfokú tanulmányok,
  • legalább 6 hónap időtartamú szakmai gyakorlat vállalása,
  • min. heti 24 órás munkavégzés (rugalmasan beosztható),
  • társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • microsoft alkalmazások felhasználói szintű kezelése (Excel, Word, PPt.),
  • érdeklődés a közgazdaság/kriptovaluta témakör iránt,
  • kommunikatív, proaktív személyiség.

Előny

  • Ethereum illetve kriptovalutákkal szerzett tapasztalat,
  • JAVA programozási nyelv ismerete,
  • német nyelvismeret.

Amit kínálunk

  • high-tech munkakörnyezet,
  • hosszabb távú karrierlehetőség,
  • szakmai kihívások nemzetközi környezetben,
  • továbbképzések, tréningek.

Munkavégzés helye

Budapest, XI. kerület, Dorottya Udvar

Belépés időpontja: Azonnal

Gazdasági informatikus gyakornok

Jelentkezzen most online

Okay