Gyártásfejlesztési csoportvezető (Füzesgyarmat)

Részletek

  • Füzesgyarmat
    Füzesgyarmat, Magyarország
    KUKA
  • Gyártás
    Gyártás
  • Állandó alkalmazás
    Állandó alkalmazás

Feladatok

  • a Gyártásfejlesztési mérnökség munkájának ütemezése, koordinálása, ellenőrzése és fejlesztése,

  • budgettervezés és riportok készítése a csoporthoz kapcsolódóan,

  • dolgozói ötletrendszer és 5S rendszerek felügyelete és fejlesztése,

  • gyártásfejlesztési projektekben való aktív részvétel, a projektek vezetése,

  • gyártási layoutok tervezése és megrajzolása,

  • gyártást támogató eszközök tervezése és kivitelezése.

Elvárások

  • felsőfokú oktatás keretében szerzett műszaki mérnöki vagy műszaki végzettség (gépészmérnök, mechatronikai vagy villamosmérnök, műszaki menedzser),

  • folyékony, legalább középszintű angol vagy német nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt,

  • legalább 2-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,

  • tervezőprogramok felhasználó szintű ismerete,

  • lean ismeretek,

  • önálló és megbízható munkavégzés,

  • rugalmasság, terhelhetőség, csapatszellem,

  • jó koordinációs képesség,

  • VBA programozási ismeretek (Excel, Access) előnyt jelentenek.

Amit kínálunk

• szakmai kihívások nemzetközi környezetben • globál KUKA szinten az elektrotechnikai mintagyár funkció révén nemzetközi projektvégzési lehetőség • versenyképes jövedelem (cafetéria, 13. havi bér és 14. havi célprémium) • Ipar 4.0-ás megoldások megismerése és alkalmazása • továbbképzések, tréningek

Belépés időpontja: Azonnal

Gyártásfejlesztési csoportvezető