Gyártásfejlesztő gyakornok (Taksony)

Részletek

  • Taksony
    Taksony, Magyarország
    KUKA
  • Gyártás
    Gyártás
  • Gyakornok hallgató
    Gyakornok hallgató

Feladatok

  • gyártási folyamatok elemzése, veszteségek feltárása,

  • fejlesztési javaslatok, kidolgozása, azok megvalósítása,

  • dolgozói ötletrendszer támogatása,

  • 3D-s layoutok rajzolása,

  • egyszerűbb gyártást segítő eszközök tervezése.

Elvárások

  • folyamatban lévő aktív nappali tagozatos mérnöki tanulmányok (BSc vagy MSc),

  • heti legalább 32 órás munkavégzés és minimum 6 hónap munka vállalása,

  • Solid Edge (esetleg más 3D-s) tervezőprogram felhasználó szintű ismerete,

  • tudj önállóan és csapatban is dolgozni,

  • német vagy angol nyelv társalgási szintű ismerete előny,

  • rendelkezz számítástechnikai ismeretekkel (előny: Excel-Macro, Access).

Amit kínálunk

• a szakmai gyakorlatnak megfelelő juttatás • stabil, hosszú távú gyakorlati hely • diplomamunka elkészítésének lehetősége • diploma megszerzése után állásajánlati lehetőség • izgalmas feladatok, széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség

Belépés időpontja: Azonnal

Gyártásfejlesztő gyakornok