Gyártásfejlesztő mérnök (Füzesgyarmat)

Részletek

  • Füzesgyarmat
    Füzesgyarmat, Magyarország
    KUKA
  • Gyártás
    Gyártás
  • Állandó alkalmazás
    Állandó alkalmazás

Feladatok

  • gyártási folyamatok, koncepciók kidolgozása,

  • technológiai folyamatok fejlesztése, automatizálása, a bevezetéséhez tartozó tervek elkészítése,

  • gyártásfejlesztési projektekben való aktív részvétel,

  • együttműködés a termeléssel és a gyártástámogató részlegekkel,

  • gyártást támogató eszközök, programok tervezése és kivitelezése,

  • az 5S és a dolgozói ötletrendszer támogatása.

Elvárások

  • felsőfokú oktatás keretében szerzett mérnök (műszaki) végzettség (gépészmérnök, mechatronikai vagy villamosmérnök),

  • legalább középszintű angol vagy német nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt,

  • legalább 1-2 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,

  • CAD szoftverek felhasználó szintű ismerete (Solid Edge előnyt jelent),

  • lean ismeretek,

  • önálló és megbízható munkavégzés,

  • rugalmasság, terhelhetőség, csapatszellem,

  • haladó programozási ismeretek (VBA, Access) előnyt jelentenek.

Amit kínálunk

• versenyképes jövedelem • béren kívüli juttatások (cafeteria, 13. havi bér, prémiumrendszer) • továbbképzések, tréningek

Belépés időpontja: Azonnal

Gyártásfejlesztő mérnök