Gyártástámogató mérnök gyakornok (Füzesgyarmat)

Részletek

  • Füzesgyarmat
    Füzesgyarmat, Magyarország
    KUKA
  • Gyártás
    Gyártás
  • Nyári diákmunka
    Nyári diákmunka

Feladatok

  • gyártástechnológus mérnökök munkájának támogatása,

  • 3D-s modellezés, alkatrésztervezés,

  • tervdokumentációk készítése, nyomtatása,

  • gyártási folyamat támogatása, műszaki rajzok karbantartása,

  • szériabevezetés műszaki támogatása,

  • technológiatervezés,

  • gyártási idő- és anyagkalkulációk elkészítése.

Elvárások

  • folyamatban lévő aktív nappali tagozatos mérnöki (gépész, villamos, mechatronika) tanulmányok (BSc vagy MSc egyaránt),

  • minimum heti 24 óra és 6 hónap munkavégzés vállalása,

  • gyakorlat legalább egy 3D tervezőszoftverben (Solid Edge vagy Inventor),

  • német vagy angol nyelv társalgási szintű ismerete,

  • számítástechnikai ismeretek (MS Office).

Amit kínálunk

• a szakmai gyakorlatnak megfelelő juttatás • stabil, hosszú távú gyakorlati hely • szabványismeret, szerszámismeret • füzesgyarmati munkavégzés esetén szállás biztosítása

Belépés időpontja: Azonnal

Gyártástámogató mérnök gyakornok