Gyártástechnológus mérnök (elektromos terület) (Füzesgyarmat)

Részletek

  • Füzesgyarmat
    Füzesgyarmat, Magyarország
    KUKA
  • Gyártás
    Gyártás
  • Állandó alkalmazás
    Állandó alkalmazás

Feladatok

  • gyártási dokumentációk (műszaki rajz, darabjegyzékek, munkatervek) elkészítése,

  • E-Plan (kapcsolási dokumentum) értelmezése, gyártásba való átültetése,

  • technológiák és normák meghatározása,

  • mintagyártás műszaki támogatása,

  • műszaki változások lekövetése, feldolgozása,

  • gyártásban felmerülő műszaki problémák elemzése, megoldása,

  • részvétel műszaki jellegű minőségügyi problémák megoldásában.

Elvárások

  • felsőfokú oktatás keretében szerzett villamosmérnöki végzettség,

  • minimum 2-3 éves, a munkakörhöz illeszkedő szakmai tapasztalat (kábelkonfekcionálás és/vagy vezérlőszekrény-huzalozás),

  • kommunikációképes, stabil német vagy angol nyelvismeret (szóban és írásban),

  • évi 2-3 alkalommal 2-4 napos külföldi (németországi) utazás vállalása,

  • önálló és megbízható munkavégzés,

  • rugalmasság terhelhetőség.

Előny

  • műszaki szakirányú MSc diploma,
  • kábeltervező programok(ok) felhasználói ismerete,
  • SAP felhasználói ismerete (munkatervek, darbajegyzékek),
  • B kategóriás jogosítvány, valamint vezetési tapasztalat és hajlandóság (külföldi vonatkozásban is).

Amit kínálunk

• versenyképes jövedelem • béren kívüli juttatások (cafeteria, 13. havi bér, prémiumrendszer) • tervezői laptop és okostelefon internettel • multinacionális, nagyvállalati környezet • oktatási lehetőségek térítésmentes biztosítása több témában és területen • folyamatos szakmai fejlődés • kiemelt munkábajárási támogatás • együttműködő és összetartó csapatba tartozás, cégen kívüli fakultatív programlehetőségek

Belépés időpontja: Azonnal

Gyártástechnológus mérnök (elektromos terület)