Hibaelemző, -javító mérnök

Részletek

  • Füzesgyarmat
    Füzesgyarmat, Magyarország
    KUKA
  • Gyártás
    Gyártás
  • Állandó alkalmazás
    Állandó alkalmazás

Feladatok

  • nyomtatott áramköri lapokon hibaanalízis végzése,

  • új hibaképek felismerése, megoldási javaslatok tétele,

  • kapcsolattartás a beszállítókkal és a fejlesztési csoporttal,

  • munkaeszközök, berendezések megelőző karbantartása, kalibrációjának nyomonkövetése,

  • gyártás támogatása.

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök),

  • kommunikációképes angol vagy német nyelvismeret (szóban és írásban),

  • hibaanalízisben és javításban szerzett tapasztalat,

  • jártasság mérőműszerek használatában.

Amit kínálunk

• szakmai kihívások nemzetközi környezetben • cafeteria, 13. havi bér • továbbképzések, tréningek