HR gyakornok - EMEA Learning Management (Budapest)

Tevékenységi kör, felelősségek

  • toborzási folyamatokban való aktív részvétel (adatbázisok szűrése, önéletrajzok kezelése, interjúszervezés),
  • képzés- és oktatásszervezés,
  • prezentációk, statisztikák készítése,
  • a HR vezető és a HR generalisták támogatása,
  • HR adminisztrációs feladatok teljes körű ellátása.

Elvárások

  • folyamatban lévő aktív nappali tagozatos tanulmányok HR vagy hasonló területen,
  • heti legalább 24 órás munkavégzés és minimum 6 hónap munka vállalása,
  • folyékony angol és legalább középfokú német vagy francia nyelv ismerete,
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, pozitív hozzáállás,
  • önálló munkavégzésre való képesség.

Amit kínálunk

  • diplomamunka elkészítésének lehetősége,
  • széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség,
  • lehetőség főállású pozícióra a gyakornoki időszak végén.

Munkavégzés helye

Budapest, 11. kerület, Dorottya Udvar

Belépés időpontja: Azonnal

HR gyakornok - EMEA Learning Management

Jelentkezzen most online

OK