HR gyakornok (Taksony)

Részletek

  • Taksony
    Taksony, Magyarország
    KUKA
  • Személyzet
    Személyzet
  • Nyári diákmunka
    Nyári diákmunka

Tevékenységi kör, felelősségek

  • HR adminisztrációs feladatok teljes körű ellátása,
  • fizikai dolgozók toborzásának támogatása,
  • beléptetés koordinálása,
  • képzés- és oktatásszervezésben való részvétel,
  • irattározás, dokumentumok kezelése,
  • üzemorvosi vizsgálatok szervezése,
  • a HR vezető és a HR generalisták támogatása.

Elvárások

  • folyamatban lévő aktív nappali tagozatos tanulmányok HR vagy hasonló területen,
  • érdeklődés a vállalati HR szakma iránt,
  • minimum heti 24 óra vállalása legalább 6 hónapon keresztül,
  • német vagy angol nyelv társalgási szintű ismerete,
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, pozitív hozzáállás,
  • önálló munkavégzésre való képesség,
  • szorgalom, kitartás, precizitás, rugalmasság,
  • MS Office ismeretek.

Amit kínálunk

  • széles körű tapasztalatszerzési lehetőség,
  • versenyképes gyakornoki bérezés,
  • rugalmas munkaidő.

Munkavégzés helye

Taksony (Pest megye)

Belépés időpontja: Azonnal

HR gyakornok