IT infrastruktúra felelős (Füzesgyarmat)

Részletek

  • Füzesgyarmat
    Füzesgyarmat, Magyarország
    KUKA
  • IT
    IT
  • Állandó alkalmazás
    Állandó alkalmazás

Feladatok

  • a füzesgyarmati telephely munkaállomásainak üzemeltetése,

  • az informatikai eszközök nyilvántartása,

  • a vállalatnál működő HelpDesk rendszerbe beérkező felhasználói problémák megoldása,

  • WAN-LAN kapcsolat felügyelet, internet szolgáltatói kapcsolattartás, hibabejelentés,

  • hálózat kábeleinek és a rendező szekrényeknek az állapotfenntartása,

  • felhasználói támogatás nyomtatás, lapolvasás területén,

  • projektekben és fejlesztési feladatokban való részvétel.

Elvárások

  • középfokú oktatás keretében szerzett szakirányú végzettség,

  • 2-5 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,

  • MS Windows 10 üzemeltetési szintű ismerete,

  • MS Windows Server 2012, 2016 alapismeretek,

  • TCP/IP hálózati alapismeretek,

  • többműszakos munkarendben és készenlétben történő munkavégzésre való hajlandóság,

  • önálló és megbízható munkavégzés,

  • rugalmasság, terhelhetőség, csapatszellem.

Előny

  • angol és/vagy német nyelvismeret,

  • felsőfokú oktatás keretében szerzett szakirányú képesítés,

  • biztonsági kamera rendszer üzemeltetésében szerzett tapasztalat,

  • Office 365, Exchange üzemeltetésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

• szakmai kihívások nemzetközi környezetben • cafeteria, 13. havi bér • céges mobiltelefon, céges laptop • továbbképzések, tréningek

Belépés időpontja: Azonnal

IT infrastruktúra felelős