IT infrastruktúra felelős (Taksony)

Részletek

  • Taksony
    Taksony, Magyarország
    KUKA
  • IT
    IT
  • Állandó alkalmazás
    Állandó alkalmazás

Feladatok

  • IT rendszerek felügyelete karbantartása, telepítése,

  • a vállalatnál működő HelpDesk rendszerbe beérkező felhasználói problémák megoldása,

  • hálózatok monitorozása, VLAN konfigurálás, hibák elhárítása, adminisztrálása,

  • Windows szerverek, és virtualizációs rendszerek adminisztrálása,

  • Switch, router, NAS rendszerek üzemeltetése, konfigurálása,

  • adatmentések felügyelete, üzemeltetése,

  • projektekben és fejlesztési feladatokban való részvétel.

Elvárások

  • középfokú oktatás keretében szerzett szakirányú végzettség,

  • angol középfokú nyelvismeret,

  • legalább 5 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,

  • MS Windows Server 2012, 2016 alapismeretek,

  • TCP/IP hálózati alapismeretek,

  • önálló és megbízható munkavégzés,

  • rugalmasság, terhelhetőség, csapatszellem.

Előny

  • felsőfokú oktatás keretében szerzett szakirányú képesítés,

  • Office 365, Azure, Active Directory, Exchange üzemeltetésben szerzett tapasztalat,

  • MikroTik, Aruba, HP, Cisco, Vmware rendszerekben szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

• vonzó munkakörülmények • kihívást jelentő feladatok az Ipar 4.0 és a robotika területén az ipari automatizálásban piacvezető vállalatnál • cafetéria, 13.havi bér, célprémium • továbbképzések, tréningek

Belépés időpontja: Azonnal

IT infrastruktúra felelős