Karbantartó mérnök (Taksony)

Részletek

  • Taksony
    Taksony, Magyarország
    KUKA
  • Facility Management
    Facility Management
  • Állandó alkalmazás
    Állandó alkalmazás

Feladatok

  • épületfelügyeleti rendszer kezelése,

  • alvállalkozók munkájának koordinálása, felügyelete, generálkivitelezőkkel való kapcsolattartás,

  • gépészeti fejlesztési projektekben való részvétel,

  • vállalati gépjárműflotta menedzselése,

  • a karbantartás gépnyilvántartási rendszerének naprakész vezetése, adatok feltöltése, aktualizálása,

  • új termelő-, kiszolgáló és egyéb gépek, berendezések infrastruktúrájának kialakítása,

  • karbantartástervezés és -ütemezés az operatív állomány részére,

  • karbantartási szerződések ellenőrzése, szerződésekben foglaltak végrehajtásának ellenőrzése, új szerződések kötése a költséghatékonyság és a minőség figyelembevételével,

  • felelős a karbantartási körbe bevont gépek, berendezések és a hozzájuk tartozó dokumentációk naprakészen tartásáért,

  • felelős a karbantartási szerződések aktualitásáért, az azokban foglaltak műszaki betartatásáért, a karbantartási ütemtervben foglaltak végrehajtásáért, a végrehajtás minőségéért.

Elvárások

  • felsőfokú műszaki végzettség,

  • középfokú angol vagy német nyelvtudás,

  • MS Office felhasználói szintű ismerete,

  • rendszerszemlélet, kiváló szervezőkészség,

  • pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

• versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások • szakmai kihívások multinacionális környezetben • továbbképzések, tréningek

Belépés időpontja: Azonnal

Karbantartó mérnök