Kommunikációs szakértő (Taksony)

Tevékenységi kör, felelősségek

  • a vállalat marketing- és kommunikációs stratégiájának, illetve az operatív megvalósítási tervnek a kidolgozásában való részvétel az anyavállalattal összhangban,
  • belső kommunikációs csatornák fejlesztése és menedzselése,
  • PR megjelenések kezelése – belső/külső, online/offline,
  • részvétel az employer branding stratégia kidolgozásában és működtetésében,
  • szakmai rendezvények figyelése, szervezése és technikai támogatása,
  • referenciák kezelése (prezentáció, kiadványok, image film, képek/fotók),
  • WEB2.0-ás megjelenések kialakítása és az üzemeltetésben való aktív részvétel,
  • márka audit és az arculati kézikönyvben leírtak betartása,
  • a marketing/PR budget összeállításának segítése és nyomon követése.

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • hasonló területen, gyártói környezetben szerzett minimum 3-5 éves tapasztalat,
  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete,
  • kiváló kommunikációs-, kapcsolatteremtő- és szervezőkészség (szóban és írásban),
  • önálló munkavégzésre való képesség,
  • szorgalom, kitartás, kezdeményezőkészség.

Előny

  • középfokú német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • kihívást jelentő feladatok egy bővülő nemzetközi vállalatnál,
  • változatos munkakör, folyamatos fejlődési lehetőség,
  • versenyképes jövedelem,
  • béren kívüli juttatások (cafetéria, 13. havi bér, prémiumrendszer),
  • munkába járási támogatás.

Munkavégzés helye

Taksony - Pest megye

Belépés időpontja: Azonnal

Kommunikációs szakértő

Jelentkezzen most online

Okay