Környezetvédelmi megbízott

Részletek

  • Taksony
    Taksony, Magyarország
    KUKA
  • Minőségirányítás
    Minőségirányítás
  • Állandó alkalmazás
    Állandó alkalmazás

Feladatok

  • környezetvédelmi programok bevezetése, felügyelete és ezek hatékonyságának mérése,

  • hatóságokkal való kapcsolattartás, kötelező bejelentések, adatszolgáltatások megtétele,

  • külső szakértő cégekkel való kapcsolattartás,

  • hulladék és veszélyes anyag kezelés koordinálása és környezetvédelmi dokumentációk kezelése,

  • aktuális jogszabályok nyomon követése,

  • környezetvédelmi feladatok koordinálása a vállalat telephelyein,

  • auditok előkészítésében és auditokon való aktív részvétel.

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú végzettség (környezetvédelmi mérnök),

  • vállalati környezetvédelem területén szerzett tapasztalat,

  • jártasság a környezetvédelmi hulladékgazdálkodásban,

  • innovatív és proaktív gondolkodásmód a környezetvédelem területén,

  • „B” kategóriás vezetői engedély,

  • középfokú idegen nyelvismeret (angol vagy német).

Amit kínálunk

• szakmai kihívások nemzetközi környezetben • cafeteria, 13. havi bér, prémiumrendszer • céges mobiltelefon, céges laptop • továbbképzések, tréningek