Labour & Payroll Team Lead

Tevékenységi kör, felelősségek

  • cégünk közel 1600 fővel 3 telephelyen működik - leendő kollégánk feladata a centralizált munkaügyi és bérszámfejtési csapat vezetése Taksonyban, igény esetén a fizikai jelenlét biztosítása Füzesgyarmaton és Budapesten,
  • a havi bérszámfejtési folyamat koordinálása,
  • az évi béremelési folyamat előkészítése & levezetése,
  • a HAY rendszer alapján működő kompenzációs rendszer megvalósítása és üzemeltetése,
  • munkaügyi nyilvántartási rendszer működtetése NEXON-ban és SAP-ban,
  • a beléptetési és kiléptetési rendszer adminisztratív működtetése,
  • havi statisztikák készítése - fluktuáció / hiányzások,
  • fegyelmik kezelése,
  • munkaszerződések nyilvántartása,
  • munkaidő és munkarendek összehangolása / nyilvántartása.

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • hasonló területen szerzett legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat ,
  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete,
  • naprakész munkajogi ismeretek,
  • kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervező készség,
  • analiktikus gondolkodás, rendszerszemlélet,
  • szorgalom, kitartás, kezdeményezőkészség.

Előny

  • középfokú német nyelvismeret,
  • pár száz fős cégnél szerzett tapasztalat munkaügy vagy HR területen.

Amit kínálunk

  • kihívást jelentő feladatok egy bővülő nemzetközi vállalatnál,
  • változatos munkakör, folyamatos fejlődési lehetőség,
  • versenyképes jövedelem,
  • béren kívüli juttatások (cafeteria, 13 havi bér és prémium rendszer),
  • munkába járási támogatás.

Munkavégzés helye

Taksony – Pest megye

Jelentkezzen most online

Okay