Marketing expert (Taksony)

Tevékenységi kör, felelősségek

  • a vállalati marketingstratégia és az operatív megvalósítási terv kidolgozásában való részvétel az anyavállalat elképzeléseivel összhangban - KPI rendszer felállítása,
  • a kollégákkal közösen felelős a külső és belső kommunikáció, rendezvényeken való megjelenés és megvalósíthatósági terv kidolgozásáért,
  • employer branding stratégia kialakításában való együttműködés a HR osztállyal, értékesítési és HR osztály rendezvényeinek támogatása,
  • belső kommunikációs csatornák fejlesztése, céges rendezvények megvalósításában való részvétel,
  • a marketing budget összeállításának segítése és nyomon követése, projektek tervezése és végrehajtása,
  • hatékony és eredményes kapcsolat kialakítása a társosztályokkal Magyarországon és Európában – értékesítés / HR / R&D / termelés / SSC,
  • Web 2.0 megjelenések kialakítása és az üzemeltetésében való részvétel.

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • hasonló területen szerzett minimum 3-5 éves szakmai tapasztalat,
  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete,
  • kiváló kommunikációs-, kapcsolatteremtő- és szervezőkészség (szóban és írásban!),
  • önálló munkavégzésre való képesség,
  • szorgalom, kitartás, kezdeményezőkészség.

Előny

  • középfokú német nyelvismeret,
  • Web 2.0 platformok ismerete,
  • employer branding tapasztalat,
  • ügynökségi tapasztalat és online marketing tapasztalat.

Amit kínálunk

  • kihívást jelentő feladatok egy bővülő nemzetközi vállalatnál,
  • változatos munkakör, folyamatos fejlődési lehetőség,
  • versenyképes jövedelem,
  • béren kívüli juttatások (cafetéria, 13 havi bér és prémium rendszer),
  • munkába járási támogatás.

Munkavégzés helye

Taksony - Pest megye

Belépés időpontja: Azonnal

Marketing expert

Jelentkezzen most online

Okay