Minőségellenőr (rozsdamentes gyártás területére) (Taksony)

Részletek

  • Taksony
    Taksony, Magyarország
    KUKA
  • Minőségirányítás
    Minőségirányítás
  • Állandó alkalmazás
    Állandó alkalmazás

Feladatok

  • bejövőáru ellenőrzés,
  • vasútipari hegesztett szerkezetek roncsolásmentes ellenőrzése,
  • komplett mechanikus géprendszerek minőségellenőrzése .

Elvárások

  • mérőeszközök készségszintű ismerete,

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office: Outlook, Word, Excel),

  • analitikus gondolkodásmód,

  • jó rajzolvasási készség,

  • kétműszakos munkarend vállalása.

Előny

  • 3D mérőkar készségszintű ismerete,
  • SAP ismeret,
  • VT, PT tanúsítvány.

Amit kínálunk

• versenyképes jövedelem • 13. havi bér • prémium • cafetéria juttatás • törvény szerinti bejárási költségtérítés • biztonságos munkakörnyezet • stabil, hosszú távú munkalehetőség multinacionális környezetben

Belépés időpontja: Azonnal

Minőségellenőr (rozsdamentes gyártás területére)