Munka- és tűzvédelmi munkatárs (Taksony)

Részletek

  • Taksony
    Taksony, Magyarország
    KUKA
  • Személyzet
    Személyzet
  • Állandó alkalmazás
    Állandó alkalmazás

Feladatok

  • jogszabályi előírásoknak megfelelően kapcsolattartás a munkavédelmi hatóság területileg illetékes szerveivel, képviselőivel,

  • munkafolyamatok folyamatos fejlesztése, ellenőrzése a balesetek megelőzése céljából,

  • munkabalesetek kivizsgálása, nyilvántartások naprakész vezetése,

  • részvétel az auditokon, területi bejárásokon, s a feltárt hiányosságok megszűntetésének ellenőrzése,

  • új gépek üzembe helyezésekor munkavédelmi előírások betartatása, munkavédelmi szempontú előzetes vizsgálatok elvégzése,

  • a meglévő géppark folyamatos munkavédelmi felülvizsgálata,

  • kollektív védelem ellenőrzése és egyéni védőeszközök meghatározása, alkalmazásuk számonkérése,

  • vegyi anyagok jóváhagyása, ellenőrzése,

  • munkavédelmi kockázatelemzések elvégzése, intézkedési tervek nyomon követése,

  • oktatások tervezése, megtartása,

  • meghatározza, aktualizálja és alkalmazza a MEBIR-t, azaz Munkahelyi Egészségvédelem és Biztonság Irányítási Rendszert,

  • aktuális jogszabályok nyomon követése.

Elvárások

  • középfokú szakirányú képesítés,

  • kommunikációképes angol vagy német nyelvismeret,

  • önálló és megbízható munkavégzés,

  • rugalmasság, terhelhetőség,

  • minimum 1 év szakmában eltöltött év.

Amit kínálunk

• versenyképes jövedelem • béren kívüli juttatások (cafeteria, 13. havi bér, prémiumrendszer) • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek

Belépés időpontja: Azonnal

Munka- és tűzvédelmi munkatárs