Munkaügyi munkatárs (Füzesgyarmat)

Részletek

  • Füzesgyarmat
    Füzesgyarmat, Magyarország
    KUKA
  • Személyzet
    Személyzet
  • Állandó alkalmazás
    Állandó alkalmazás

Feladatok

  • munkaviszony létesítésével és megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés, adategyeztetés, dokumentáció elkészítése,

  • bérszámfejtési folyamatokhoz kapcsolódó adminisztrációban és ügyintézésben való aktív részvétel,

  • munkaidő nyilvántartás, ellenőrzés,

  • ügyfélfogadás – kapcsolattartás a Munkavállalókkal,

  • munkaügyi témákban támogatás nyújtása a vezetők, társrészlegek felé,

  • kapcsolattartás a helyi HR és központi Bérszámfejtő osztállyal.

Elvárások

  • legalább középfokú oktatás keretében szerzett végzettség,

  • munkajogi ismeretek,

  • MS Office felhasználói szintű ismeretek,

  • 1 hónapos taksonyi betanulás vállalása,

  • türelmes, nyugodt, kiegyensúlyozott személyiség,

  • terhelhetőség, precizitás.

Előny

  • munkaügyi területen szerzett tapasztalat,

  • NEXON bérszámfejtő program ismerete,

  • angol alapszintű nyelvtudás,

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete.

Amit kínálunk

• változatos munkakör • versenyképes jövedelem (cafetéria, 13.havi bér, prémiumrendszer) • továbbképzések, tréningek

Belépés időpontja: Azonnal

Munkaügyi munkatárs