Operatív beszerző (Taksony)

Részletek

  • Taksony
    Taksony, Magyarország
    KUKA
  • Beszerzés
    Beszerzés
  • Állandó alkalmazás
    Állandó alkalmazás

Feladatok

  • széria megrendelések elkészítése a rendelési javaslatok alapján,

  • a rendelés visszaigazolások utánkövetése és beápolása, továbbá beszállítók felszólítása megrendelés visszaigazolás teljesítésére,

  • a szállítási határidők ellenőrzése, adott esetben időpontok koordinációja a diszpozícióval (határidők előrehúzása, eltolása valamint rendelés törlése),

  • szállítási problémák egyeztetése a diszpozícióval és a beszállítóval,

  • szállítási előrejelzések eljuttatása a beszállítókhoz,

  • törzsadatok beápolása és kezelése,

  • árubeérkezési és rendelési adatok eltéréseinek a tisztázása (mennyiség, beszállítási időpont),

  • mennyiségre és határidőre vonatkozó reklamációk operatív bonyolítása, változások, számlaeltérések tisztázása (törzsadatok vagy elírás), költségek továbbterhelése (hiba és selejt jelentések),

  • készletek felügyelete és ellenintézkedések bevezetése az operatív beszerzési vezetővel és stratégiai beszerzőkkel történt egyeztetés alapján,

  • elsőminták, előgyártmányok stb. beszerzése a stratégiai beszerzőkkel együttműködve,

  • hosszútávú beszállítói nyilatkozatok, származási igazolások stb. beszerzése.

Elvárások

  • felsőfokú gazdasági vagy logisztikai végzettség,

  • erős német nyelvtudás mind szóban, mind írásban,

  • 1-3 éves tapasztalat beszerzés, logisztika vagy anyaggazdálkodás terén,

  • erős MS Office és SAP ismeretek,

  • önálló és precíz munkavégzés,

  • csapatjátékos, kapcsolatteremtő személyiség.

Előny

  • társalgási szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

• szakmai kihívások nemzetközi környezetben • versenyképes jövedelem (cafetéria, 13.havi bér) • továbbképzések, tréningek

Belépés időpontja: Azonnal

Operatív beszerző