Rozsdamentes üzem gyártásvezető (Taksony)

Részletek

  • Taksony
    Taksony, Magyarország
    KUKA
  • Gyártás
    Gyártás
  • Állandó alkalmazás
    Állandó alkalmazás

Feladatok

  • a rozsdamentes lemezmegmunkáló üzem részére előírt gyártási, termelési feladatok ellátásának és a technológiai előírások betartásának ellenőrzése és irányítása,

  • a gyártás előfeltételeinek megteremtése, a gépek és a gyártáshoz szükséges eszközök üzemképes állapotának ellenőrzése,

  • a rozsdamentes gyártás dolgozóinak irányítása (50 fő), tevékenységeiknek összehangolása, a munka minőségének folyamatos ellenőrzése,

  • kapacitástervezés a munkaerő alkalmazásával összefüggésben,

  • személyügyi intézkedések végrehajtása (munkaerőfelvétel, áthelyezés, elbocsátás, figyelmeztetés),

  • a termelési területéhez tartozó BDE / MDE adatainak, kimutatásainak elemzése, a feltárt fejlesztési lehetőségek és rendellenességek feldolgozása, visszajelzés a beosztott munkatársaknak, javító intézkedések végrehajtásának felügyelete,

  • a vállalati folyamatok betartása és betartatása,

  • a határidő és költségtervek összeállítása,

  • részvétel az éves büdzsétervezésben,

  • biztonsági előírások betartása, illetve betartatása.

Elvárások

  • felsőfokú oktatás keretében szerzett mérnöki (műszaki) végzettség, ennek hiányában legalább 5 éves releváns munkatapasztalat,

  • legalább középszintű, aktív angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt,

  • legalább 2-4 éves tapasztalat mechanikus gyártás területén (lemezmegmunkálás, hegesztéstechnika, polírozás, szerelés),

  • önálló és megbízható munkavégzés,

  • rendszer- és folyamatorientált gondolkodásmód,

  • terhelhetőség, precizitás, proaktivitás,

  • határozott fellépés,

  • rugalmasság.

Amit kínálunk

• szakmai kihívások nemzetközi környezetben • versenyképes jövedelem • vonzó juttatási csomag (13. havi bér, célprémium, cafetéria) • továbbképzések, tréningek

Belépés időpontja: Azonnal

Rozsdamentes üzem gyártásvezető