Senior könyvelő (Taksony)

Tevékenységi kör, felelősségek

  • napi könyvelési feladatok teljes körű ellátása SAP-ban,
  • havi/negyedéves/éves számviteli zárás, elhatárolások, egyeztetések és egyéb zárlati teendők illetve zárlati könyvelések elvégzése,
  • adókalkulációk, adóbevallások készítése,
  • magyar jogszabályok szerinti éves beszámoló és kapcsolódó bevallások elkészítésében való közreműködés,
  • részvétel a könyvvizsgálat előkészítésében és lebonyolításában,
  • szoros együttműködés a társosztályokkal, kapcsolattartás partner cégekkel.

Elvárások

  • felsőfokú pénzügyi-számviteli végzettség,
  • adóbevallásban, beszámoló készítésben tapasztalat,
  • minimum 3-5 év szakmai gyakorlat pénzügy-könyvelés területen,
  • aktív angol vagy német nyelvismeret,
  • integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP előny),
  • magabiztos Excel felhasználói ismeretek,
  • terhelhetőség, megbízhatóság, határozottság,
  • pontos, precíz, önálló munkavégzési képesség.

Előny

  • adótanácsadó végzettség,
  • mérlegképes végzettség (regisztrált),
  • SAP felhasználói ismeretek,
  • tárgyi eszköz könyvelési ismeretek.

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem,
  • béren kívüli juttatási rendszer,
  • szakmai kihívások nemzetközi környezetben,
  • továbbképzések, tréningek.

Munkavégzés helye

Taksony - Pest megye

Belépés időpontja: Azonnal

Senior könyvelő

Jelentkezzen most online

OK