AR könyvelő

Szívesen várjuk jelentkezésedet, ha:

  • beszélsz nyelveket és gazdasági végzettséggel rendelkezel,
  • kiválóan kezeled az MS Office programokat, ezen belül is az Excelt,
  • hamar tanulsz és sajátítasz el új ismereteket,
  • szeretnél egy nemzetközi csapat tagja lenni,
  • magabiztos vagy és proaktív.

Feladatok:

  • vevői törzsadatkarbantartás,
  • hitelmenedzsment ellenőrzés és megrendelés jóváhagyása SAP rendszerben,
  • követeléskezelés, reklamációk feldolgozása SAP rendszerben (Dispute management modul),
  • külföldi kollégákkal történő kapcsolattartás.

A jelölttel szembeni elvárások:

  • gazdasági végzettség,
  • felhasználói szintű SAP ismeret,
  • kommunikáció képes angol ÉS német nyelvtudás (aktív) nemzetközi együttműködés miatt.

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem,
  • béren kívüli juttatási rendszer,
  • szakmai kihívások nemzetközi környezetben,
  • továbbképzések, tréningek

Munkavégzés helye

Taksony - Pest megye

Belépés időpontja: Azonnal

AR könyvelő

Jelentkezzen most online

OK