Szoftverfejlesztő - Taksony

Az új kolléga feladatai lesznek:

  • A vállalatnál alkalmazott informatikai rendszerek hatékonyságának biztosítása.
  • A vásárolt programrendszerek megismerése, a belső igények alapján a testre-szabások elvégzése.
  • Saját programok kifejlesztése.
  • A felhasználók támogatása az informatikai rendszer használatában.
  • szolgáltatói kapcsolattartás, hibabejelentés

Elvárások

  • 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • Közép- vagy felsőfokú informatikus végzettség
  • kommunikáció szintű angol és/vagy német nyelvtudás.
  • ASP rendszer ismerete
  • MS Visual Studio, .Net, C#, Java programozási nyelvek ismerete.

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások nemzetközi környezetben,
  • Versenyképes jövedelem, prémium rendszer
  • Továbbképzések, tréningek

Munkavégzés helye:

  • Taksony – Pest megye

Belépés időpontja: Azonnal

Szoftverfejlesztő

Jelentkezését e-mailben várjuk

Okay