Szoftverfejlesztő gyakornok - kriptovaluták (Budapest)

2018. június 4.

Tevékenységi kör, felelősségek

  • Blockchain (DLT) technológia megismerése,
  • Ethereum és más kriptovaluták vizsgálata technológiai és gazdasági szempontok szerint,
  • Java alapú Ethereum kliens integrálása, programozása,
    o adott esetben más technológia, pl.: EOS
  • Smart Contract készítésének elsajátítása és programozása.

Elvárások

  • folyamatban lévő nappali tagozatos IT/Gazdasági informatikai felsőfokú tanulmányok,
  • legalább 6 hónap időtartamú, min. heti 24 órás szakmai gyakorlat vállalása (rugalmasan beoszható),
  • társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • Microsoft alkalmazások felhasználói szintű kezelése (Excel, Word, PPt.),
  • Java programozási nyelv ismereteérdeklődés a kriptovaluta, blockchain témakör iránt,
  • kommunikatív, proaktív személyiség.

Előny

  • Ethereum, blockchain illetve kriptovalutákkal szerzett tapasztalat,
  • gazdasági, robotika irány utáni érdeklődés, abban szerzett tapasztalat,
  • német nyelvismeret.

Amit kínálunk

  • high-tech munkakörnyezet,
  • hosszabb távú karrierlehetőség,
  • szakmai kihívások nemzetközi környezetben,
  • továbbképzések, tréningek.

Munkavégzés helye

Budapest XI. – Dorottya udvar

Belépés időpontja: Azonnal

Szoftverfejlesztő gyakornok (kriptovaluták)

Jelentkezzen most online

Okay