Szoftverfejlesztő (C#) (Budapest)

Részletek

  • Budapest
    Budapest, Magyarország
    KUKA
  • IT
    IT
  • Állandó alkalmazás
    Állandó alkalmazás

Feladatok

  • KUKA Hungária folyamatait segítő, egyedi szoftverek fejlesztése,

  • fejlesztési igények felmérése, elemzése,

  • szoftverfejlesztés C# nyelven, adatbázis kezelés (MSSQL),

  • szoftver dokumentációk készítése,

  • részvétel a szoftvertesztelési folyamatban.

Elvárások

  • C# programozási nyelvekben szerzett tapasztalat,

  • hatékony munkavégzés önállóan és csapatban is,

  • rugalmasság, terhelhetőség,

  • társalgási szintű angol nyelvtudás.

Előny

  • tapasztalat agilis szoftverfejlesztésben (preferált: Scrum),

  • MSSQL adatbázis fejlesztésben szerzett tapasztalat,

  • JavaScript fejlesztői tapasztalat,

  • verziókezelő szoftver ismeret.

Amit kínálunk

• izgalmas feladatok, széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség • szakmai kihívások nemzetközi környezetben • kellemes munkahelyi légkör • versenyképes jövedelem • cafeteria, fix 13. havi fizetés, éves bónusz • továbbképzések, tréningek • home office lehetőség

Belépés időpontja: Azonnal

Szoftverfejlesztő (C#)