Team Assistant

2017. augusztus 16.

Tevékenységi kör, felelősségek

  • a KUKA Robotics Hungária SSC csapatának támogatása,
  • látogatások, találkozók előkészítése, szervezése, prezentációk összeállítása a menedzsment részére magyar és angol nyelven,
  • külföldi üzleti utazások megszervezése, kiküldetéssel kapcsolatos adminisztratív támogatás a csapat tagjainak,
  • az SSC ügyvezető munkájának támogatása, személyes asszisztencia ellátása,
  • irodaüzemeltetéssel kapcsolatos feladatok ellátása,
  • kapcsolattartás a vállalaton belül hazai és külföldi vonatkozásban, illetve külső partnerekkel,
  • általános adminisztratív és az ügyvezető feladatkörébe tartozó szervezési feladatok ellátása.

Elvárások

  • SSC környezetben szerzett 2-3 év tapasztalat asszisztencia terén,
  • folyékony magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • felsőfokú végzettség (üzleti/gazdasági végzettség előny),
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek,
  • kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervező készség,
  • Proaktív, csapatjátékos,
  • rugalmasság, változáskezelés.

Előny

  • német nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • változatos, érdekes feladatok, sok szervezés,
  • versenyképes jövedelem,
  • prémiumrendszer.

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Jelentkezzen most online

Okay