Termékminőség-fejlesztési munkatárs (Füzesgyarmat)

Részletek

  • Füzesgyarmat
    Füzesgyarmat, Magyarország
    KUKA
  • Gyártás
    Gyártás
  • Állandó alkalmazás
    Állandó alkalmazás

Feladatok

  • belső minőségi hibák regisztrációja,

  • a legmeghatározóbb hibákkal és hiba csoportokkal kapcsolatos gyökérok elemzés a hatékony helyesbítő intézkedés meghozatala érdekében,

  • gyártás minőségügyi szempontú támogatása,

  • szoros együttműködés a gyártási és minőségügyi funkciókkal,

  • gyártásmegállást okozó minőségügyi problémák gyökérokainak felderítése,

  • helyesbítő intézkedések hatékonyságának felülvizsgálata, igazolása.

Elvárások

  • legalább középfokú műszaki végzettség,

  • 1 – 2 éves gyártási tapasztalat,

  • műszaki szemlélet,

  • határozott fellépés,

  • jó problémamegoldó készség,

  • kitartó, proaktív személyiség.

Előny

  • angol és/vagy német nyelvismeret.

Amit kínálunk

• szakmai kihívások nemzetközi környezetben • versenyképes jövedelem (cafetéria, 13.havi bér) • továbbképzések, tréningek

Belépés időpontja: Azonnal

Termékminőség-fejlesztési munkatárs