Tesztrendszer fejlesztőmérnök (Budapest)

Részletek

  • Budapest
    Budapest, Magyarország
    KUKA
  • Teszteléstechnika
    Teszteléstechnika
  • Állandó alkalmazás
    Állandó alkalmazás

Feladatok

  • tesztrendszerek fejlesztése szériagyártás számára, szorosan együttműködve a tesztrendszer fejlesztőkkel (SW, HW, MECH), a K + F-fel és a beszállítókkal,

  • NYÁK-ok teszteléséhez specifikációk, dokumentációk készítése, ill. ezen tesztberendezések gyártásának (belső projekt, vagy alvállalkozó) menedzselése,

  • tesztrendszerek/-berendezések üzembehelyezése és validálása,

  • tesztrendszerek bevezetése mind a gyártásban, mind a beszállítóknál,

  • tesztrendszerek továbbfejlesztése/optimalizálása, különösen szériagyártásbeli minőségi probléma esetén (részvétel a gyökérokelemzésben, visszacsatolás a K+F-nek),

  • együttműködés projektcsapatokkal, részvétel projekt egyeztetéseken,

  • gyártási dokumentációk és konstrukciós rajzok készítése.

Elvárások

  • szakirányú felsőfokú (villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki) végzettség,

  • magas szintű elektronikai, méréstechnikai tudás,

  • terepi buszrendszerek (Field buses) – pl. EtherCAT ismerete,

  • programozói ismeretek (C, C++),

  • szakmai tapasztalat tesztrendszerek üzemeltetésében/fejlesztésében,

  • magabiztos angol vagy német nyelvismeret,

  • önállóság és kitartás,

  • rugalmasság,

  • minőségorientáció,

  • csapatszellem.

Előny

  • gyártási, ipari automatizálási tapasztalat,

  • PLC programozási ismeretek,

  • tesztelésben / tesztrendszer fejlesztésben szerzett tapasztalat,

  • Visual Studio használatának ismerete,

  • Boundary Scan, Flying Probe szakterületek ismerete,

  • EPLAN, SAP, Pearl, EAGLE programok ismerete,

  • mechatronikai alapismeretek,

  • agilis szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

• vonzó munkakörülmények • kihívást jelentő feladatok az Ipar 4.0 és a robotika területén az ipari automatizálásban piacvezető vállalatnál • cafetéria, 13.havi bér, célprémium • továbbképzések, tréningek

Belépés időpontja: Azonnal

Tesztrendszer fejlesztőmérnök