Villamos fejlesztőmérnök (Taksony)

Részletek

  • Taksony
    Taksony, Magyarország
    KUKA
  • Elektromos konstrukció
    Elektromos konstrukció
  • Állandó alkalmazás
    Állandó alkalmazás

Feladatok

  • fejlesztési projektekben való aktív részvétel,

  • műszaki tartalom tisztázása, egyeztetése,

  • kapcsolattartás és együttműködés a német fejlesztéssel,

  • projekt feladatok kidolgozása a jelen- és jövőbeli gyártási környezet figyelembe vételével, Ipar 4.0 módszerek, szemléletmód alkalmazásával,

  • dokumentáció készítés, megosztás fejlesztői és gyártói környezetben,

  • aktív részvétel a gyártási technológiák és normák meghatározásában,

  • aktív részvétel a mintagyártásban,

  • mintagyártásban felmerülő problémák elemzése, megoldása,

  • a mintagyártás szakaszában felmerülő változások bevezetése és koordinálása,

  • kapcsolattartás és technikai információ megosztás a gyártás képviselői, projektvezetés, beszerzés és a fejlesztés között,

  • változáskezelés.

Elvárások

  • felsőfokú, szakirányú mérnöki végzettség,

  • erős középszintű angol és/vagy német nyelvtudás, napi szintű nemzetközi kapcsolattartás miatt,

  • releváns 3D-s tervező szoftver ismeret (NX és Eplan Harness pro3D ismeret előny),

  • MS Office felhasználói szintű ismeretek,

  • ERP rendszer ismeret (SAP tapasztalat előny),

  • jó kommunikációs készség,

  • kreativitás, problémamegoldó készség,

  • pontos, precíz munkavégzés,

  • egyéni munkavégzés, csapatszellem és rugalmasság,

  • szabványismeretek előnyt jelentenek,

  • utazási hajlandóság (belföld és külföld).

Amit kínálunk

• versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások • szakmai kihívások nemzetközi környezetben • továbbképzések, tréningek • színvonalas munkahelyi étkező • rugalmas munkaidő, home office lehetőség

Belépés időpontja: Azonnal

Villamos fejlesztőmérnök