Válassza ki a helyét:

Ország

Kérjük, válasszon nyelvet:

  • Magyar / Hungarian

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Részletek

  • Füzesgyarmat
    Füzesgyarmat, Magyarország
    KUKA
  • Minőségirányítás
    Minőségirányítás
  • Állandó alkalmazás
    Állandó alkalmazás

Feladatok

  • Beszállítói auditok elvégzése, eredmények és javító intézkedések visszaellenőrzése,
  • beszállítók minősítése, kiértékelése,
  • aktív részvétel a beszállítók kiválasztásában,
  • beszállítói reklamációk kezelése,
  • beszállítói teljesítmény monitorozása,
  • beszállítói elsőminta-folyamatok koordinálása, helyszíni elsőminta-átvétel a beszállítónál,
  • kimutatások, riportok, jelentések, beszámolók készítése a QHSE vezető részére,
  • kapcsolattartás az anyacég SQA részlegével, valamint a vállalat beszerzési osztályával,
  • szoros együttműködés a vállalat PQM csapatával.

Elvárások

  • Gépészmérnöki / villamosmérnöki / mechatronikai mérnöki, illetve minőségbiztosítási szakmérnöki végzettség,
  • tárgyalási szintű angol és / vagy német nyelvtudás,
  • minimum 1-3 éves munkatapasztalat,
  • önálló, precíz munkavégzés.

Amit kínálunk

◦ szakmai kihívások nemzetközi környezetben ◦ cafeteria, 13. havi bér, prémiumrendszer ◦ céges mobiltelefon, céges laptop ◦ továbbképzések, tréningek

Belépés időpontja: Azonnal