Válassza ki a helyét:

Ország

Kérjük, válasszon nyelvet:

  • Magyar / Hungarian

Részletek

  • Füzesgyarmat
    Füzesgyarmat, Magyarország
    KUKA
  • Facility Management
    Facility Management
  • Állandó alkalmazás
    Állandó alkalmazás

Feladatok

  • a termelésben található gépek rendszeres és ad hoc jellegű karbantartása és kisebb, szakszervíz nélkül elhárítható hibák javítása,
  • épületek és gyártást kiszolgáló épületgépészeti és villamos berendezések rendszeres karbantartása, kisebb, szakszervíz nélkül elhárítható hibák megoldása,
  • műszaki beruházások megvalósításában való szoros együttműködés, belső projektek kivitelezése,
  • elektromos, mechanikus, pneumatikus rendszerek kiépítése,
  • elektronikus felületen feladott hibaelhárítási igények folyamatos nyomon követése,
  • közös használatú céges gépjárművek használói átadás-átvételének lebonyolítása, dokumentálása.

Elvárások

  • középfokú szakirányú végzettség (pl.: villanyszerelő, gépész stb.),
  • elektronikus és/vagy hidraulikus, pneumatikus rendszerek javítása, karbantartása terén szerzett tapasztalat,
  • épület karbantartásban, üzemeltetésben szerzett tapasztalat,
  • MS Office ismeretek,
  • pontos, precíz, igényes munkavégzés,
  • minőség iránti elkötelezettség,
  • 2 műszakos munkarend és készenlét vállalása.

Amit kínálunk

szakmai kihívások nemzetközi környezetben; cafeteria, 13. havi bér, prémiumrendszer; szakmai képzéseken való részvétel; ingyenes vállalati buszjárat a környező településekről; stabil, hosszútávú munkalehetőség

Belépés időpontja: Azonnal