Válassza ki a helyét:

Ország

Kérjük, válasszon nyelvet:

  • Magyar / Hungarian

ERP specialista

Taksony

2022. május 5.

Részletek

  • Taksony
    Taksony, Magyarország
    KUKA

Feladatok

  • az SAP felhasználók rendszerszintű támogatása a szervezetben (belső tanácsadói feladatok),
  • a jelentett/észlelt SAP rendszerrel kapcsolatos problémák elemzése és hibaelhárítása,
  • kapcsolattartás a KUKA globális SAP szervezettel, az ERP rendszert üzemeltető/fejlesztő csoportokkal, nemzetközi projektekben való részvétel,
  • frissítések, átállások KUKA Hungária oldali támogatása, tesztelése, hiányosságok és problémák megoldása vagy megoldás támogatása,
  • a rendszerrel kapcsolatos belső igények, javítások, fejlesztések, automatizálások projektálása/vezetése, tesztelése és bevezetése a nemzetközi „SAP first level support” irányítása alatt,
  • a rendszert fejlesztő/támogató külső céggel való kapcsolattartás,
  • felhasználói oktatási anyagok készítése karbantartása,
  • rendszerkonfigurációk, migrálások, tömeges adat betöltések/konverziók projektálása és/vagy támogatása,
  • az egyéb gyártásinformatikai rendszerek, MES rendszer (Forcam) és belső minőségirányítási rendszer (IQMS) üzemeltetésében való támogatás (helyettesítés).

Elvárások

  • felsőfokú végzettség,
  • SAP rendszerismeret vagy erős SAP felhasználói, key-user szintű tudás (több modul elsősorban PP és PLM, tranzakciók, variánsok),
  • adatbázisprogramozási ismeretek, függvényírási tapasztalat,
  • hasonló területen szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat,
  • erős középszintű német és/vagy angol nyelvtudás,
  • kiváló MS Office ismeretek,
  • jó tervező és szervezőkészség, rendszerszemlélet,
  • projektvezetési ismeretek/tapasztalat előny,
  • önállóság, kreativitás, precíz munkavégzés.

Amit kínálunk

Prémium • Szakmai kihívások multinacionális környezetben • Továbbképzések, tréningek

Home office lehetőség
Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
Cafetéria juttatás
13. havi alapbér
Színvonalas munkahelyi étkező

Belépés időpontja: Azonnal