Válassza ki a helyét:

Ország

Kérjük, válasszon nyelvet:

  • Magyar / Hungarian

Fejlesztőmérnök asszisztens

Taksony

Részletek

  • Taksony
    Taksony, Magyarország
    KUKA
  • Termékmenedzsment
    Termékmenedzsment
  • Határozatlan idejű
    Határozatlan idejű

Feladatok

  • Mérnöki csoport támogatása,
  • műszaki tartalmak előkészítése és dokumentálása,
  • dokumentáció készítés és megosztás fejlesztői és gyártói környezetben,
  • műszaki és egyéb adatrögzítési, adatfeldolgozási feladatok,
  • kapcsolattartás és technikai információ megosztás a gyártás képviselői, beszerzés, a többi társrészleg és a fejlesztés között,
  • irodaszerek és mintaalkatrészek rendelése,
  • meeting jegyzőkönyvek készítése, témafelügyelet,
  • riportok, jelentések készítése,
  • jelenléti ív vezetése (NEXON).

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség,
  • hasonló munkaterületen szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat,
  • középszintű német és/vagy angol nyelvtudás (szóban és írásban),
  • kiváló MS Office (Word, Excel, Power Point) ismeretek,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • önálló munkavégzés, csapatszellem és rugalmasság,
  • utazási hajlandóság (belföld és külföld).

Előny

  • Felsőfokú mérnöki, vagy műszaki menedzser végzettség,
  • vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP-ban szerzett tapasztalat előny),
  • műszaki ismeretek,
  • műszaki rajz olvasás.

Amit kínálunk

Szakmai kihívások nemzetközi környezetben, Továbbképzések, tréningek, valamint:

Cafetéria juttatás
13. havi alapbér
Színvonalas munkahelyi étkező
Home office lehetőség
Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások

Belépés időpontja: Azonnal