Válassza ki a helyét:

Ország

Kérjük, válasszon nyelvet:

  • Magyar / Hungarian

Folyamatos fejlesztés munkatárs

Füzesgyarmat

Részletek

  • Füzesgyarmat
    Füzesgyarmat, Magyarország
    KUKA
  • Gyártás
    Gyártás

Feladatok

  • belső minőségügyi hibákra gyökérokok meghatározása, és az ezekre hozott intézkedések bevezetésének támogatása mechanikus, és elektromos gyártási területeken,
  • 8D problémamegoldó folyamat támogatása,
  • bevezetett minőségügyi intézkedések hatékonyságának visszaellenőrzése,
  • KRC5 robotvezérlő gyártási folyamatainak és koncepcióinak kidolgozásában való részvétel,
  • robotipari berendezések gyártásával kapcsolatos beruházások és folyamatfejlesztések támogatása,
  • mechanikus és elektromos gyártási területekre gyártástámogató eszközök tervezése 3D modellező szoftver (Solid Edge) segítségével,
  • együttműködés a Kreatív műhellyel a termeléssel, a mérnökséggel és a minőségbiztosítással,
  • ötletrendszerből származó gyártásfejlesztési feladatok megvalósításának támogatása,
  • ötletrendszer folyamatainak támogatása.

Elvárások

  • középfokú végzettség (gépész vagy egyéb műszaki vonalon),
  • minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat,
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete,
  • rendszerszemlélet, kiváló szervezőkészség.

Előny

  • technikus végzettség,
  • angol vagy német nyelvismeret,
  • SAP ismeret,
  • Solid Edge szoftver ismeret.

Amit kínálunk

komplex javadalmazási rendszer, céges mobiltelefon, szakmai kihívások multinacionális környezetben.

13. havi alapbér
Cafetéria juttatás
Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
Továbbképzések, tréningek

Belépés időpontja: Azonnal