Válassza ki a helyét:

Ország

Kérjük, válasszon nyelvet:

  • Magyar / Hungarian

Gyártástechnologizálási csoportvezető

Taksony

Részletek

  • Taksony
    Taksony, Magyarország
    KUKA
  • Határozatlan idejű
    Határozatlan idejű

Feladatok

  • A műszaki változáskezelési csoport (8-10 fő) hatékony erőforrás-felhasználásának operatív és stratégiai megtervezése, a feladatok koordinációja és ellenőrzése,
  • a csoport működéshez kapcsolódó mutatószámok fejlesztése és riportálása,
  • a gyártott termékekhez kapcsolódó műszaki, gyártástechnologizálási változások lekövetése a gyártástámogató programokban, rendszerekben (SAP és saját fejlesztésű szoftverek),
  • a változásmenedzsment irányítása, anyacégtől érkező változások befogadása és magyar oldali koordináció a változások jóváhagyásának előkészítésében és bevezetésében,
  • fejlesztési javaslatok megfogalmazása, bevezetésének irányítása.

Elvárások

  • Felsőfokú iskolai végzettség (mérnök, vagy műszaki menedzser),
  • 3-5 év szakmai tapasztalat, legalább 2 év vezetői gyakorlattal,
  • angol és/vagy német nyelv középszintű ismerete,
  • gyártási technológiák és folyamatok ismerete,
  • SAP rendszerismeret vagy erős SAP felhasználói tudás (elsősorban PP és PLM modul ismerete),
  • MS Office ismeret.

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (célprémium), Szakmai kihívások nemzetközi környezetben, Továbbképzések, tréningek, Határozatlan idejű munkaszerződés, Hosszú távú munkalehetőség,

Cafetéria juttatás
13. havi alapbér
Home office lehetőség

Belépés időpontja: Azonnal