Válassza ki a helyét:

Ország

Kérjük, válasszon nyelvet:

  • Magyar / Hungarian

Gyártástechnológus

Füzesgyarmat

Részletek

  • Füzesgyarmat
    Füzesgyarmat, Magyarország
    KUKA
  • Gyártás
    Gyártás
  • Határozatlan idejű
    Határozatlan idejű

Feladatok

  • új termék gyártásának koordinálásában való aktív részvétel – mechanikus gyártóterületet érintően,
  • csomagolástechnológiát érintő projektek vezetése - új csomagolás, új technológia, változás, kivezetés, megszűntetés, racionalizálás,
  • a KUKA HU által gyártott mechanikus termékek gyártási idejének mérése, normázása,
  • a szériagyártás alapjául szolgáló munkaterv- és darabjegyzékadatokra vonatkozó változtatási kérelmek ellenőrzése, egyeztetése a gyártásban,
  • munkautasítások készítése, karbantartása,
  • a minőségügy támogatása a reklamációk kivizsgálásában,
  • kapcsolattartás, együttműködés a gyártás, tervezés, minőségügy és kontrolling részlegeinek munkatársaival.

Elvárások

  • középfokú végzettség (műszaki végzettség, ismeret előny),
  • MS Office ismeretek,
  • vállalatirányítási rendszer (SAP) kezelésében szerzett tapasztalat,
  • felelősségteljes munkavégzés,
  • jó kommunikációs készség, határozott fellépés,
  • proaktív hozzáállás,
  • megbízható személyiség.

Előny

  • angol nyelvismeret

Amit kínálunk

prémium, szakmai kihívások nemzetközi környezetben

Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
13. havi alapbér
Cafetéria juttatás

Belépés időpontja: Azonnal