Válassza ki a helyét:

Ország

Kérjük, válasszon nyelvet:

  • Magyar / Hungarian

Gyártástechnológus villamosmérnök

Füzesgyarmat

Részletek

  • Füzesgyarmat
    Füzesgyarmat, Magyarország
    KUKA
  • Határozatlan idejű
    Határozatlan idejű

Feladatok

  • Gyártási dokumentációk (műszaki rajz, darabjegyzékek, munkaterv) elkészítése,
  • gyárthatósági és gyártási költségcsökkentési javaslatok kidolgozása,
  • műszaki egyeztetés a partnerekkel,
  • technológiák és normák meghatározása,
  • mintagyártás műszaki támogatása,
  • műszaki változások lekövetése, feldolgozása,
  • gyártásban felmerülő műszaki problémák elemzése, megoldása,
  • részvétel műszaki jellegű minőségügyi problémák megoldásában.

Elvárások

  • Villamosmérnöki diploma BSc/MSc,
  • középszintű német vagy angol nyelvismeret (szóban és írásban),
  • önálló és megbízható munkavégzés,
  • rugalmasság, terhelhetőség.

Előny

  • Kábelgyártásban szerzett tapasztalat,
  • SAP ismeret,
  • Eplan ismeret,
  • Eplan Harness ismeret.

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (prémium), Egészségbiztosítási juttatás, Szakmai kihívások nemzetközi környezetben, Továbbképzések, tréningek,

Cafetéria juttatás
13. havi alapbér
Home office lehetőség

Belépés időpontja: Azonnal