Válassza ki a helyét:

Ország

Kérjük, válasszon nyelvet:

  • Magyar / Hungarian

Gyártásvezető (csomagolás és szerelde)

Füzesgyarmat

2022. június 7.

Részletek

  • Füzesgyarmat
    Füzesgyarmat, Magyarország
    KUKA

Feladatok

  • A részlegre előírt gyártási, termelési feladatok ellátásának és a technológiai előírások betartásának ellenőrzése és irányítása,
  • határidő- és költségtervek összeállítása,
  • részvétel az éves büdzsétervezésben,
  • a dolgozók irányítása, a munka minőségének folyamatos ellenőrzése,
  • kapacitástervezés, személyügyi intézkedések végrehajtása,
  • kisebb projektek vezetése, céges projektekben szakmai támogatóként való részvétel,
  • folyamat- és gyártásfejlesztésekben, nagyobb beruházásokban való aktív részvétel,
  • gyártástámogató folyamatok működtetése, ellenőrzése,
  • termeléshez kapcsolódó mutatószámok elemzése, riportálása közvetlen felettes felé.

Elvárások

  • Felsőfokú oktatás keretében szerzett szakirányú végzettség vagy ezzel egyenértékű szakmai tapasztalat,
  • 3-5 éves, hasonló területen, gyártó környezetben szerzett szakmai és vezetői tapasztalat,
  • következetes, strukturált gondolkodásmód,
  • jó kommunikációs képesség,
  • megoldásorientált személyiség,
  • tulajdonosi és fejlesztői szemlélet.

Előny

  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret,
  • SAP vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete,
  • csomagolási technológiákban szerzett jártasság.

Amit kínálunk

összetartó, segítőkész, lendületes csapat, szakmai kihívások nemzetközi környezetben, prémiumrendszer, céges mobiltelefon, továbbképzések, tréningek.

13. havi alapbér
Cafetéria juttatás
Céges laptop

Belépés időpontja: Azonnal