Válassza ki a helyét:

Ország

Kérjük, válasszon nyelvet:

  • Magyar / Hungarian

Hajlítógép kezelő

Taksony

2022. július 4.

Részletek

  • Taksony
    Taksony, Magyarország
    KUKA

Feladatok

  • Termék lehajlításához szükséges hajlítóberendezésben lévő programok (Radbend) korrekciózása, beállítása a megfelelő minőség elérése érdekében, az ehhez szükséges hajlító szerszámok kiválasztása majd gépbe történő megfelelő behelyezése, majd a termék lehajlítása,
  • terítékek illetve már hajlított termékek megfelelő kezelése,
  • gyártási dokumentációk, technológiai és ellenőrzési utasítások betartása, AQL táblázatban meghatározott sorozatnagyság függvényében megállapított ellenőrzési tételnagyságok és szabadtűrés táblázat figyelembevétele,
  • gyártási technológiák, művelettervek, kezelési utasítások betartása,
  • hajlítás során felmerülő esetleges tervezési, gyárthatósági hibák jelzése a közvetlen felettesnek,
  • hajlító berendezések napi/heti kötelező karbantartása, ellenőrzése, ehhez tartozó dokumentáció illetve elektronikus felület kezelése.

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség.

Előny

  • Gépkezelői tapasztalat,
  • műszaki rajz olvasási készség.

Amit kínálunk

Versenyképes bérezés, 1 műszakos munkarend, Cafetéria, Prémium, Bejárási támogatás, Hosszú távú munkalehetőség,

Cafetéria juttatás
13. havi alapbér

Belépés időpontja: Azonnal