Válassza ki a helyét:

Ország

Kérjük, válasszon nyelvet:

  • Magyar / Hungarian

HR gyakornok

Budapest

2022. augusztus 1.

Részletek

  • Budapest
    Budapest, Magyarország
    KUKA
  • Szakmai gyakorlat
    Szakmai gyakorlat

Feladatok

  • A toborzás-kiválasztás folyamat aktív támogatása,
  • önéletrajzok szűrése,
  • telefonos előszűrések lebonyolítása,
  • interjúk szervezése és menedzselése,
  • folyamatos kapcsolattartás a jelöltekkel,
  • álláshirdetések szerkesztése,
  • onboarding folyamat lebonyolítása,
  • adminisztratív feladatok.

Elvárások

  • Aktív nappali hallgatói jogviszony,
  • minimum heti 25-30 óra vállalása,
  • szívesen kezdeményezel és megosztod ötleteidet másokkal,
  • magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel.

Amit kínálunk

Kétnyelvű munkahelyi környezet
Home office lehetőség
Nemzetközi projektek

Belépés időpontja: Azonnal