Válassza ki a helyét:

Ország

Kérjük, válasszon nyelvet:

  • Magyar / Hungarian

Indirekt beszerző gyakornok

Taksony

Részletek

  • Taksony
    Taksony, Magyarország
    KUKA
  • Trainee
    Trainee

Feladatok

Az indirekt beszerzési csapat támogatása a napi munkavégzésben, úgy mint:

  • ajánlatkérések menedzselése,
  • rendelések visszaigazolása, sürgetése, késleltetése,
  • számlák ellenőrzése, eltérések okainak feltárása és javítása,
  • szükséges kimutatások, adatbázisok összeállítása Excel táblázatban,
  • ad hoc jellegű támogatói feladatok.

Elvárások

  • Folyamatban lévő gazdasági vagy logisztikai tanulmány,
  • magabiztos középfokú angol nyelvtudás (főként írásban),
  • nyitottság és tanulni akarás.

Előny

  • MS Office programok, különösen az Excel ismerete,
  • német nyelvtudás.

Amit kínálunk

Nemzetközi vállalati háttér, Vállalati mobiltelefon, Stabil, hosszú távú gyakorlati hely, Széleskörű tapasztalatszerzés, Azonnali kezdés.

Belépés időpontja: Azonnal